Kaşık Büyüsü Hakkında

Kaşık Büyüsü Ne İşe Yarar?

Büyüler, insanlara zarar vermek kastıyla yapılmaktadır. İyi niyetli olarak yapılan büyüler de vardır. Bunlar aşık etme, soğutma, geri getirme, bağlama büyüsü olarak bilinmektedir. Kötü niyetli olarak yapılan büyüler sabun büyüsü, papaz büyüsü, kaşık büyüsü gibi büyülerdir. Bu büyülerle uğraşmak bilgi ve beceri gerektirir. Büyü bilgisine sahip olanlar büyü yapabilirler.

En sık yapılan büyülerden biri olan kaşık büyüsü insanların iradelerinin kontrol edilmesi yoluyla sevgililerin ayrılmasını, çiftlerin boşanmasını sağlamak için yapılmaktadır. Kişileri ayırmak, boşatmak, terk edilmeleri sağlamak için yapılan bir büyü olarak bilinmekte ve etkili bir büyü olarak işe yaramaktadır.

Kaşık Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyülerin yapılma tarifler kadim kaynak eserlerde geçmektedir. Bu bilgilere sahip olan medyumlar ve hocalar büyü yapma tecrübesine sahip olurlar. Kaşık büyüsü, kaşık yardımıyla yapılır. Ahşap bir kaşık üzerine ayetler yazılır ve kaşık sırlanır. Bu şekilde medyumlar ya da hocalar cinlerle de irtibata geçerek büyünün etkili olmasını sağlarlar.

Büyünün etkili olmasında cinler çok büyük rol oynar. Kaşık büyüsü yaparken sırlanan kaşık da üzerinde büyü gerçekleştirilen eşya olarak önemli bir yere sahiptir. Medyumların ve hocaların büyü alanındaki bilgisi ve tecrübeleri büyülerin etkili bir şekilde meydana gelmesini sağlar. Bu nedenle mutlaka onlardan yardım almak gerekir. Kişilerin kendi başına hareket etmeleri tavsiye edilmez.

Kaşık Büyüsü Zararları Neler Olabilir?

Büyülerin zararları büyülerin içeriklerine göre değişebilir. Kapsamlı olarak yapılan büyülerin zararları da vardır, bu büyüleri bozmak da çok zordur. Kaşık büyüsü de insanların iradeleri üzerinde etkili olduğu için psikolojik zararların kalıcı hasarlar bırakmasına neden olabilir. Bunun için büyünün bozulması adına koruma ve zırh yapılması için de medyumlara ya da hocalara başvurmak gerekebilir.

Büyünün zararları bazen gözle görülebilir. Ani karar ve tavır değişimlerini daralma, bunalma, sıkılma, çarpıntı, krizler, uykusuzluk, halsizlik gibi durumlar takip edebilir. Bunlar kaşık büyüsü zararları olarak meydana gelen etkilerdir. Kişilerin bu anlamda çok dikkatli olması ve muhakkak yardım alması gerekmektedir.

Kaşık Büyüsü Nasıl Anlaşılır?

Büyülerin anlaşılmasında medyumlar ve hocalar cinlerle kurdukları irtibat sonucu aldıkları bilgilerle hareket ederler. En iyi ve en doğru bilgiler cinler tarafından medyum ve hocalara getirilmektedir. Çünkü onlar irtibat kurma yöntemlerini bilmektedir. Kaşık büyüsü olup olmadığı da bu şekilde kolaylıkla anlaşılabilir. Bunun aksi durumlar şüphe olmaktan öteye geçemez.

Kişilerin iradelerinde meydana gelen olumsuz değişiklikler büyü şüphesini arttırır. Kaşık büyüsü olması için kişilerin ayrılmaları, boşanmaları ve bunun çok ani olması gerekir. Geçimsizliğin ilk başta ortaya çıkması da büyünün anlaşılması için yeterlidir. Ani tavır değişimlerini ani duygu değişimleri izleyince yaşanan dengesizlikler büyü olduğunu göstermektedir. Bu gibi durumlarda uzman bilgisine sahip medyum ve hocalara giderek yardım almak gerekir.

AŞK BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUMLAR HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir