Gerçek Medyumlar & Gerçek Hocalar

Gerçek Medyumlar Gerçek Hocalar

Medyumlar, insanlara büyü, sihir, tılsım, muska gibi konularda yardımcı olan ve doğaüstü güçlerle irtibata geçtiği iddiasında bulunan kişilerdir. Birçok medyum bulunmaktadır. Bu medyumların birçoğunun adresi belli olduğu gibi bazıları da özellikle internet üzerinden hizmet vermektedir. Gerçek medyumlar insanların sorunlarına çözüm üretmeyi iş haline getiren ve para kazanan kişilerdir. Gerçek hocalar da muska, büyü bozma konularında bilgili olan kişilerdir.

Gerçek Medyumlar Ne İş Yapar?

Medyumların ne iş yaptığı her zaman merak edilmiştir. Medyumların gizemli dünyası cinlerle olan iletişimlerinden kaynaklanmaktadır. Bazı şeyleri kolay tahmin edebilmeleri ve bazı özel bilgilere sahip olarak özel yetenekler kullanabilmeleri insanların sorunların çözümü için medyumları merkez bilmelerine neden olmaktadır. Gerçek medyumlar işlerinin gereği olarak bazı malzemeler için ücret alır, tarifeli çalışır ve adresleri de bellidir. Büyü bozma, cin çıkarma, muska yapma gibi işlerle de özellikle uğraşabilirler. Gerçek hocalar da muska yapma, bozma, hastalıkların çözülmesinde yollar arama ve bulma konularında bilgili olan kişiler olarak yardımlarını talep edilir.

Gerçek Hocalar Neler Bilir?

Hocalar da medyumlar gibi önemli ve özel bilgilere ve yeteneklere sahip olabilirler. Bu bilgi ve yetenekler cinlerle irtibat kurma bilgi ve becerisinden ileri gelmektedir. Cinler, doğaüstü varlıklar olarak insanlardan daha fazla şey bilebilirler ve bazı özellikleriyle avantaj elde edebilirler. Gerçek hocalar da bu bilgilere sahip olarak ve bilgileri kadim kitaplardan alarak insanların büyülerini yapma, çözme, muska yapma, çözme gibi konularda hassasiyetle yardımcı olurlar. Bu durum istismara açık olduğu için toplumda önyargılarla karşılanmaktadır.

Gerçek Hocalar Para Alır mı?

Bir hizmetin karşılığında verilen para ücret olarak alınır. Hocaların ve medyumların yaptığı büyü yapma, büyü bozma, hastalıklara şifa kaynağı oluşturma işlemleri de hem maliyet hem hizmet açısından ücrete tabi olarak bilinir. Bu nedenle gerçek hocalar ve gerçek medyumlar yaptıkları işlerden özellikle para alan kişiler olarak insanlara yardım ederler. Daha çok tarifeli olarak çalışırlar. Bütün büyüleri bildikleri ve yaptıkları da olmuştur. Bu konuda çok iyi araştırmalar yaparak çok dikkatli olmak gerekir.

AŞK BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUMLAR HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir