Bağlama Büyüsü

Bağlama Büyüsü Nedir?

Büyü, insanların irade, istek, arzu gibi ihtiyaçlarının karşılanması için yapılmaktadır. İradeyi ele geçirme, idare etme, bağlama, bağlanma, korunma, sakınma, tehlikeden uzak durma, kötü insanları engelleme, önleme gibi nedenlerle büyü yapılmaktadır. Büyü uzman kişiler ve daha çok medyumlar eliyle yapılmakta ya da bozulmaktadır.

En çok yapılan büyülerden biri de bağlama büyüsü olarak bilinmektedir. Bağlama büyüsü sayesinde eş ya da sevgililerin eve bağlanmaları, birbirlerine bağlanmaları sağlanmaktadır. Bu nedenle bağlama büyüsü kişilerin iradelerini ele geçiren bir büyüdür. Aksi durumlarda bağlama büyüsü yine medyumlar tarafından bozulabilmektedir.

Büyüler genelde bireysel olarak yapılabilse de bazı büyüler çok zor bazıları ise çok kolay olmaktadır. Büyü yaparken kullanılan materyal ya da diğer unsurların tedarik edilmesi ve sıralı bir şekilde uygulanması çok önemlidir. Bağlama büyüsü yaparken de birçok unsur kullanılmakta ve bağlama büyüsü kişilerin kendi başına yapabildiği büyü olarak da bilinmektedir.

Bağlama Büyüsü Nasıl Yapılır?

Büyü yapmanın birçok yolu vardır. Bu yollar kullanılan materyallere göre farklılık göstermektedir. Büyüler genelde bir rehber eşliğinde ya da medyumlar tarafından yapılmaktadır. Medyumlar, alanında uzman kişiler olarak büyü yapmakta ya da yapılmış olan büyüleri çözmekte ya da bozmaktadır.

Bağlama büyüsü de en sık yapılan büyülerden biri olarak bilinmektedir. Yine medyumlar ve rehberler eşliğinde yapılması en uygun olandır. Genelde kötü niyetli insanların yaptığı büyü olarak bozulma amacıyla uygulanmakta ya da sevgililerin birbirine bağlanması, birbirine ısınması ya da birbirlerinden soğumaması için yapılmaktadır.

Kişilerin bireysel olarak da yapabildiği bağlama büyüsü eşyaların tedarik edilmesi için herhangi bir canlıdan alınan süt, beyaz kağıdın üzerine yazılan Ya Mülaki, boş ve temiz bir hamur kağıt, bağlanması istenilen kişinin resmi temin edilmelidir.

Ya Mülaki olarak bağlanması istenilen kişinin ismi zikredilir, aşık olması istenir, 41 kere bu istek tekrarlanır. Boş kağıdın üzerine resmi yapıştırılır. Ya Mülaki yazılan kağıt 14 kere okunur, süte üflenir, resim bir odanın duvarına asılır, 14 gün çıkarılmaz, bu işlem bu şekilde 14 gün yapılır ve süte bağlanması istenilen kişinin ismi üflenir ve süt içilir.

AŞK BÜYÜSÜ YAPAN MEDYUMLAR HAKKINDA DAHA FAZLA BİLGİ ALMAK İÇİN TIKLAYIN.

Share

You may also like...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir